Czas na zmiany!

Jestem osobą, która bardzo zwraca uwagę na szczegóły. Można pomyśleć, że to super cecha, ale ma też wadę - dbam o najmniejsze drobnostki do przesady. Wprowadzam tysiąc poprawek, a potem wracam do stanu pierwotnego, a potem znowu mi coś nie odpowiada, więc myślę co by tu zmienić... I tak w kółko. W życiu bywa to uciążliwe - czasami rwę włosy z głowy, bo jestem też bardzo niezdecydowana.

Kilka dni temu postanowiłam zmienić całkowicie wygląd bloga i pomógł mi w tym Kamil z bloga czytholik.pl Swoją drogą - świetny gość, otwarty, sympatyczny i meeega cierpliwy. Wysłuchiwał mojego marudzenia i co chwilę wprowadzał drobne zmiany, które wpadły mi do głowy. Słuchał i słuchał, zmieniał i zmieniał i wcale nie narzekał, także jeśli kiedykolwiek będziecie potrzebować zmian na swoich stronach, wiecie do kogo się zgłosić.

Chciałam aby mój blog wyglądał przejrzyście, czysto i prosto. I chociaż korciły mnie większe zmiany, jakieś kontrasty i bajery, to jednak postanowiłam iść w myśl, że piękno tkwi w prostocie. Zależało mi na tym, aby posty czytało się przyjemnie i żeby nie wkradł się chaos na stronie głównej. Mam nadzieję, że łatwo znajdziecie informacje, na których Wam zależy, wchodząc na bloga. Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba nowy wygląd bloga.

7 komentarzy:

 1. Schludnie, ładnie, przejrzyście. Podoba mi się. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze! Bo głowiłam się nad wyglądem długo, prawie włosy z głowy rwać zaczęłam :D

   Usuń
 2. Bardzo fajnie - ja bardzo lubię właśnie taki styl. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląd bardzo spoko, nieźle wyszło! Gratuluję :>

  OdpowiedzUsuń

Copyright © UCIEKAJĄCE STRONY , Blogger